Nevěstiny neuvěřitelné svatební sny

248 dní do svatby - "Stylové šaty"

Je ráno před svatbou a Mia nemá šaty, protože si nedokázala vybrat a tak se rozhodne pro strašidelně zeleno-červenou kombinaci a všechno má na háku!

183 dní do svatby - "Dokonalá organizace"

U nás doma se v předvečer svatby konala hrůzostrašná spářka, alkohol, lehké drogy a tak…
Romča přivezla jako svatební dar skříň, kterou jsme nechali u sousedů…
Po probuzení byl doma strašný bordel, všude se váleli ožralí svatební hosté, na každé rovné ploše někdo spal… Mia neměla domluvený účes ani líčení a v Mikulovicích jsme zapomněli nahlásit přesný čas obřadu a zaplatit na matrice!

156 dní do svatby - "Nezodpovědný pilot"

Mia se dopravuje na svatbu pomocí helikoptéry, kterou pilotuje její bratr Radek.
Bohužel zcela nečekaně dojde palivo (Radek přiznal, že nad plán stihnul otočit Hanušovice, asi pro pivo!) a jelikož letí nad řekou, Mia zařve: "Stoč to nad pole, nebo se utopíme!"
Nakonec všechno dobře dopadne, helikoptéra se zapíchne do pole, nikomu se nic nestane, Mia nestihne svatbu a všichni jsou na ní naštvaní.

121 dní do svatby - "Nevěra"

Tenhle sen není tak úplně o svatbě, ale souvisí s ní. Zkrátka, žádná svatba asi nebude!
Stalo se toto:
Před panelákem jsou Mia, Ondra a všichni jeho kamarádi. Ondra jde doprovodit nějaké "coury" a nevšimne si, že má na sobě namontovanou kameru. Záběry z této kamery sledují všichni na obrazovce, která se tam najednou zhmotní.
Ondra mezitím jedné couře sahá na prsa a tak vůbec, no prostě nevěra jako zvon!
Po návratu absolutně netuší co se děje a proč s ním Mia vůbec nemluví.
Ta si nekompromisně balí věci na stolku, který se tam také zhmotní. (Asi se bude stěhovat.)
To je síla, co?!?

119 dní do svatby - "Cibule"

Mia si obléká svatební šaty, které se skládají z mnoha vrstev a najednou se celé rozpadnou na části a nikdo je nedokáže dát dohromady…

109 dní do svatby - "Nepovedená svatba”

Svatba se koná v místním kulturním domě v Písečné.
Švagrová má bílé šaty s vlečkou, takže si jí všichni pletou s nevěstou, navíc jí po závoji pořád někdo šlape a tak je naštvaná a Mia se jí ptá, jestli pod tím nemá ty půjčené modré šaty. (Ty má ve skutečnosti půjčené Raduška!)
O catering se stará vývařovna Na kopci a paní Bárová starší. Ta nám nedovolí provést výzdobu sálu, prý že to vše udělají oni, což samozřejmě není podle Miiných představ.
Přijede Zorka s tím, že si jdou venku postavit stan, to že prší, jim vůbec nevadí!
Mia se jde do převlékárny obléct do svatebních šatů, které jsou bílo červené. Požádá někoho, aby všechny seřadil do špalíru v sálu, že už začneme. Akorát že z neznámého důvodu všichni do sálu prochází převlékárnou, takže ty šaty vidí dopředu!
V sále to probíhá tak, že za oponou je rozložená paní Bárová s celou kuchyní a tak to v sále smrdí jak v nádražním bufetu.
Navíc jsou kuchařky strašně zvědavé a pořád vykukují a nechtějí zatáhnout oponu.
Takže celá svatba nestála ani za pár ledvin z divokého psa dinga!
Ženich se ve snu pro jistotu vůbec nevyskytuje, protože by asi jednu schytal!

19 dní do svatby - "Všechno dobře dopadne"

Den před svatbou se ženich opil tak strašně, že nebyl schopný vstát. Navíc se při oblékání zjistilo, že má pomuchlanou jednu půlku zadele na kalhotách, což se jal okamžitě napravit u žehlícího prkna, načež byl promptně vykázán a násilně dožehlen.
K obřadu plánovanému na 15:00 na obecním úřadě, (Zjištěno podle toho, že se ve snu nevyskytuje kaplan!!!) :-))), jsme se dostavili kolem půl páté, což trošičku iritovalo všechny přítomné, kterých na místě zbylo pět a půl. Takže máte všichni průšvih, že jste nevydrželi.
Kromě tety Jitky, která také okamžitě pomohla vyřešit problém s chybějící kytkou.
Ta byla pořešena několika bezovými květy (Co vypadají jako kopr!!!), zamotanými do bleděmodré stužky, navíc aplikované do ženichovy klopy, takže svatba proběhla…
střih
…svatební cesta odehrávající se u nejmenovaného teplého moře.
Nevěsta se potápí, jak je jejím dobrým zvykem, na jeden nádech, takže je manželem vyplísněna a odeslána do půjčovny vybavení.
Tam po nainstalování neoprenu a dalšího vybavení, potkáváme v čekárně bratra Radka s rodinou, kteří se krmí nachos s guacamolou, což jim všem očividně velice chutná, především Sárince.
Nevěstu skutečnost, že přes dýchací masku nemůže ani pořádně slintat, tak rozladila, že se neprodleně probouzí do reality…

Zpět nahoru

předsvatební verze SUSHI COMPANY 2015 Design osuch